Anatolia İlaçlama - MOB Sistem -

Site içinde ara
İçeriğe git

Ana Menü

Anatolia İlaçlama

Anatolia İlaçlama

ANATOLİA İLAÇLAMA, kurulduğu günden bu güne kadar haşere ve kemirgen kontrol alanında hızlı ve güvenli bir çıkış yaparak kısa zamanda çalıştığı ve hizmet ettiği tüm kuruluşların takdirini kazanmıştır.

Bu özgüven neticesinde de seçkin işletme ve kurumlara hizmet sunmak için özen çaba göstermektedir.

Müşteri grubumuzdan almış olduğumuz güç ve destek ile, işimizdeki takdir – başarı dolu sonuçlar neticesinde oluşturduğumuz güven duygusunu katbetmemek adına yaptığımız işi layıkıyla devam ettirmeyi şirket olarak hedef seçtik ve hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz. Amacımız; müşterilerimiz için yaşama ve çalışma alanlarında oluşabilecek her türlü çevresel risklere karşı (haşere-kemirgen ilaçlama, bahçe çevre ilaçlaması, Okul, Kurum Resmi Dairelerde Bakterisid-Fungusid-Virusid etkenlerle meydana gelen bulaşıcı hastalıklara karşı NANOTEKNOLOJİK ANTİBAKTERİYEL DEZENFEKTANLARLA cansız ortam dezenfeksiyonu) çözüm yolları bulabilmek ve konuyla ilgili toplu çözümler üretmektir.

Hizmetlerimiz İlaç uygulama, danışmanlık, denetleme, izleme, önlemler, tavsiye, bilgi ve eğitim konularını kapsamaktadır . Kuruluşumuz T.C. sağlık bakanlığından izinli WHO (World Health Organisation), FIFRA (Federal Insectiside, Fungucide and Rodenticide Act.) yönetmelikleri ve TSE standartları ile bire bir uyum içinde; FDA , EPA , HACCP’e uygun preparatlar ile mücadele etmektedir. ANATOLİA İLAÇLAMA'nın ana hedefi öncelikle zararlının ortamdan uzaklaştırılması, yaşama ve üreme ortamlarının minimuma indirgendiği dolayısıyla en az kimyasalla en yüksek başarının yakalandığı ortamlar oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Bundan dolayı her türlü zararlıların ortama girişi, barınması ve yayılması olasılıkları risk alanlarını ve derecelendirilmesi ile alınması gereken her türlü fiziksel ve mekanik önlemler işletmeye rapor edilmektedir. Haşere tespit yalıtım ve yok etme programını, işletmenin iç ve dış çevre etkileri, fiziki şartlar, üretim ve depolama şartları ile iklimsel şartları dikkatle değerlendirerek raporlandırır. İşletmeye özgü bir çalışma programı hazırlıyarak uygulamaya konulur.

  • Dış Alan Risk bölgeleri kontrolü (girişim noktaları, su kaynakları, beslenme kaynakları yuvalanmaya uygun alanlar ve kontaminasyon alanları)

  • İşletmenin zemin seviyesindeki kontrolü (Giriş noktaları, su kaynakları beslenme kaynakları yuvalanmaya uygun alanlar ve kontaminasyon alanları).

  • Zararlıların biyolojik ve çevresel yaşam evreleri tür ve çeşitlere göre farklı olacağından bunların ayrı ayrı belirlenmesi.

  • Ziyaret ve kontrollerde, kontaminasyon ve haşere yaşam alanlarına yönelik yenı risk alanları oluşması halinde bunların işletmeye raporlandırılması ve yeni önlemlerin alınması.

  • Çalışmalarda maksimum verimlilik için işletme ile entegre ve konuyla ilgili eğitim hizmetleri.ANATOLİA İLAÇLAMA yaptığı hizmetlerin zamanlaması açısından işletmenin çalışma saatlerine uyum göstermekte ve önceden planlanmış olan ziyaret saatine göre hareket etmektedir. Her ziyaret sonucundada ‘Halk Sağlığı Alanında Haşerelerle Mücadele İşlem Formu’ düzenlenerek işletmeye bir nüshası bırakılmaktadır.

Anatolia web sitesine ulaşmak için  www.anatoliailaclama.com

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön